Bölümümüz öğrencileri ODTÜ Kuru Duvar Sistemleri Akademisi tarafından ödüllendirildi

Lafarge Dalsan'ın katkıları ile ODTÜ Kuru Duvar Sistemleri Akademisi eğitim sistemini başarı ile bitiren öğrencilerimizden ilk üçe girenlerin ödülleri ve öğrencilerimizin sertifikaları,ODTÜ Kuru Duvar Sistemleri Akademisi Başkanı ve ODTÜ İnşaat Mühendisliği Öğretim Üyesi Prof. Dr. İsmail Özgür Yaman ve Doktora Öğrencisi Burhan Alam ile Dalsan firmasından Fatih Ulutaş ve gene Dalsan firmasından mezunumuz Sedat Arıcan, Dekanımız Prof.Dr. A. Zeynep Onur, Bölüm Başkanımız Yrd. Doç. Dr.Cengiz Özmen ve ilgili ARCH 305 dersinin öğretim üyesi Yrd. Doç.Dr. Gülsu Ulukavak Harputlugil tarafından takdim edildi.

Lafarge Dalsan firması, bölümümüz 3. sınıf öğrencilerinden Emine ATABAŞ isimli öğrencimize 1.lik ödülü olarak akıllı telefon Esra Nur Eda KÜÇÜK isimli öğrencimize 2.lik ödülü olarak akıllı telefon, Vicdan CANGÖR isimli öğrencimize 3.lik ödülü olarak tablet hediye etmişlerdir.

ODTÜ Kuru Duvar Sistemleri Akademisi eğitmenlerine ve dersin yürütücüsü Yrd. Doç.Dr. Gülsu Ulukavak Harputlugil hocamıza teşekkür ederiz.